Čarodějnický týden - U Skřítků

Vloženo: 25. dubna v 17:25

Platnost do: 31. srpna v 23:59

Zobrazeno: 73×

Tento týden nás provázelo téma čarodějnic a strašidel.

Děti si zkusily nejrůznější zaříkadla, umíchat lektvary a zkoumat jejich barvu, dokreslovat čarodějnice a příšerky podle hodu kostkou, postavit chatrč Baby Jagy, zahrát si stínové pexeso, zacvičit si s čarodějnicí, vyobrazit nejrůznější příšerky, konstruovat pavučinky z nejrůznějších materiálů, programovat Bee-Botku a zahrát si při tom na xylofon, procvičit prostorové vnímání doplňováním much do pavučinek a zakreslením obrázku do tabulky dle předlohy a vysvobodit zvířátka z pavučiny.

Společně jsme se naučili písničku o košťátku, ke ktéré jsme přidali taneček a básničku se kterou jsme procvičili prstíky. Zaposlouchali jsme se také do vážné skladby ,,Chatrč Baby Jagy" a zkusili k ní přidat pohyb a hru na tělo. Předškoláci si své vědomosti dále procvičili na nejrůznějších pracovních listech.blush