Zahájení nového školního roku 2020/21

• Petra Matzová

Vloženo: 31. srpna v 10:23

Vážení rodiče.

1. 9. 2020 zahájíme všichni společně nový školní rok 2020/21.

Současnou situaci komplikují nejrůznější opatření a omezení, přesto ale věříme, že společně vše zvládneme. Budeme postupovat dle manuálu MŠMT. O všem důležitém, případně o nutných omezeních Vás budeme informovat a hledat nejpřijatelnější řešení.

Ve školkách budeme dodržovat hygienická pravidla (časté mytí a dezinfekce rukou, větrání, častější úklid s dezinfekcí). Roušky prozatím ve školce povinné nejsou.

Žádáme Vás všechny, abyste byli zodpovědní a do školky posílali pouze ZDRAVÉ děti. Pokud paní učitelky na dítěti shledají příznaky nemoci, budeme Vás ihned kontaktovat s požadavkem na vyzvednutí dítěte ze školky a zajištění lékařské konzultace. Prosíme všechny rodiče, aby omezili doprovod dítěte do školky na minimální počet osob a v prostorách školky se zdržovali jen dobu nezbytně nutnou.

Jsme přesvědčeni, že s Vaší pomocí všechny překážky a nástrahy překonáme.

Předem všem děkujeme za spolupráci.

Pavla Berková

ředitelka PO MŠ KH