Náš ŠVP se jmenuje ,,Svět je barevný a voní“.

Vloženo: 12. září 2011

Snažíme se , aby se dětem v MŠ líbilo, aby byly šťastné, aby poznávaly ,,svět“ ve všech jeho formách, podobách i barvách.

Naše MŠ 17.listopadu – SEDMIKRÁSKA - , je čtyřtřídní a umístěna v okrajové části sídliště ,,ŠIPŠÍ“. Klasická panelová přízemní budova se nachází v pěkné lokalitě nedaleko kaňkovského lesa.

Děti navštěvují třídy -  JAHŮDKY, KOŤATA, SLUNÍČKA, BERUŠKY. Ve všech třídách probíhá vzdělávání dětí dle ŠVP, který je v souladu s RVP PV z nichž vychází TVP.

Školní zahrada je osázena vzrostlými stromy a keři, obklopena živým plotem. Na zahradě jsou nové dřevěné a plastové hrací prvky,kreslící tabule… Od jarních měsíců je zahrada doplňována přenosnými hračkami a náčiním.

Všechny třídy jsou vybaveny vhodným nábytkem, který umožňuje dětem volný a přehledný výběr hraček.